KONST / Litografier / Färglitografi 14477206
nr 1447 7206
Färglitografi
Tina Lundström. Signerad, numrerad 7/360. Färglitografi, bildmått: 53x70, yttermått inklusive ram: 74x91 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 februari 2022
kl 19:26:42
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)